Home › Czartery jachtów w Chorwacji - First Minute czy Last Minute?

Czartery jachtów w Chorwacji - First Minute czy Last Minute?

Piękno Chorwacji, jej plaż i ciepłych wód, mają możliwość podkreślić tylko najbardziej doświadczeni poeci. Łatwo tu o niepowtarzalną rozrywkę, taką jak zwiedzanie portów i swobodne pływanie po wodach chorwackiego Adriatyku. Gdy ma się pozwolenie na wypłynięcie na wody międzynarodowe, nic nie przeszkodzi, by popłynąć także do marin w pobliskich krajach tego akwenu. Szczęście rodziny i przyjaciół z kursowania między jednymi z najpiękniejszych marin gwarantuje czarter jachtów w Chorwacji. Wynajęcie katamarana, jachtu jednokadłubowego czy też łodzi motorowej pozwoli na zobaczenie całości najprzedniejszego wybrzeża oraz na zawinięcie do przepięknych wysepek, które cieszą swoim pięknem ogrom turystów. Czarter jachtów w Chorwacji pomaga wspaniale się zrelaksować podczas urlopu.

Wyposażenie łodzi w najnowszy sprzęt pozwala również przyjemnie spędzić każdy moment, dlatego sposobów na rozrywkę na pokładzie znajdzie się naprawdę wiele. Chorwacja - niewielki jednak bardzo piękny państwo położony nad Oceanem Adriatycki zlokalizowany w południowej części Europy. To zjawiskowe i urodziwe lokalizacja zyskuje coraz większą uznanie nie tylko pośród rodzimych zwiedzających, ale również tych przybywających z całego globu. Zwiedzając do Chorwacji na spis miejsc do zobaczenia należy zanotować Dubrownik - to niezwykłe i bardzo urokliwe miasto nazywane również "Perłą Adriatyku" pełne jest zabytkowych budowli, antycznych kamienic czy uroczych, niewielkich uliczek w których nie sposób się nie zakochać.

Ogromne odczucie robią również mury obronne, dzięki którym Dubrownik nigdy nie został przejęty. Najwspanialszy panoramę na miejscowość rozpościera się ze wzgórza Srd - połączenie turkusu morza, ceglanych dachów oraz bieli kamienic powoduje naprawdę piorunujące wrażenie..
Autor: Yachtopedia

<< Poprzedni
Następny >>