Home › Mieszkanie w centrum czy na obrzeżach?

Mieszkanie w centrum czy na obrzeżach?

Kupno swojej nieruchomości, jest dla dużej ilości z nas marzeniem życia.

Nie na darmo rozmawia się o tym, że kredyt spala bardziej niż związek. Nabycie mieszkania, zwalnia nas z konieczności miesięcznego przepuszczania sporej ilości zasobów finansowych na opłaty, które obecnie w naszym kraju nie należą do niskich.

Kupno nieruchomości, nawet przy przymusie zdobycia sporej pożyczki, zapewnia nam pewność inwestycji we osobistą przyszłość, ponieważ wszelki pieniądz ulokowany w nieruchomość w przyszłości z pewnością się zwróci.

Decydując się na nabycie nowoczesnego lokalu, bierzemy pod uwagę wiele czynników.

Bardzo ważnym elementem przy selekcji swojego mieszkanka jest jego ulokowanie. Naturalnie w dalszym ciągu musimy brać pod rozwagę zasadę – im bliżej centrum tym wyższe ceny. Jednakże, należy zastanowić się nad tym, czy mieszkanie znajdujący się w centrum jest właściwym pomysłem. Obecnie głównym tendencją, który jest obecny na rynku nieruchomości jest selekcja lokalu, w obszarach nieco odległych od ścisłego centrum, jednakże z bogatą infrastrukturą. Mamy wtedy szansę korzystać z usprawnień, jakie oferuje nam miejska przestrzeń, ale w tym samym czasie możemy korzystać z uroków mnogich obszarów zielonych i rekreacyjnych. Wzorem takiego miejsca są wrocławskie Krzyki. Nieruchomości znajdujące się w tej okolicy cieszą się nadzwyczaj dużą chodliwością. Dzieje się tak ze względu na nadzwyczaj dogodną łącznością tej dzielnicy z centrum miasta, ale również dogodne warunki przypominające przedmieścia. Na Krzykach znajdują się malownicze parki, stare osiedla willowe, a również obszary sprzyjające rozrywce na świeżym powietrzu. Mieszkania zlokalizowane w okolicach Krzyków, niejednokrotnie są bardziej popularne niż te znajdujące się w ścisłym centrum..


<< Poprzedni
Następny >>