Home › Poprawa skóry

Poprawa skóry

Cera wymaga nieustannej higieny, która ułatwi w zachowaniu estetycznego kolorytu oraz jędrności. W poszukiwaniu produktów ułatwiających osiągnięcie oczekiwanego rezultatu przydadzą się maseczki,okłady z glinki. Istnieje kilka rodzajów glinki, co ułatwia jej dopasowanie do własnego rodzaju skóry.

Zielona glinka jest szczególnie polecana paniom posiadającym problemy z pękającymi naczynkami oraz zaczerwienieniami skóry. Nie wyglądają się one ładnie, dlatego istotna jest ekspresowa reakcja i usunięcie ich zanim staną się dużym problemem. Ewfularnezastosowanie maseczki z zielonej glinki spowoduje, że naczynia krwionośne będą lepiej elastyczne, mniej wystawione na pęknięcia, a cera będzie jaśniejsza. Glinka ma właściwości mocno oczyszczające. Czerwona glinka, równie popularna, jest w swoim działaniu podobna do zielonej, ale ma dodatkowe wartości. Minimalizuje przetłuszczanie się skóry przez redukowanie sebum. Przeznaczona jest przeważnie do tłustej skóry, lecz również delikatnej, oczekującej szczególnej troski. Ma zastosowanie w leczeniu trądziku u młodzieży oraz u osób dojrzałych i reaktywuje delikatność skórze.

Biała glinka uchodzi za interesującą używaną ze względu na kilka cech, jakie przydają się niezależnie od rodzaju skóry.

Cera sucha, delikatna, tłusta, zróżnicowana, wszystkie reagują na nią bardzo korzystnie. Ważną właściwością jest ściągnięcie cery i poprawa jej elastyczności oraz i możliwości regeneracyjne. Drobne niedoskonałości po pryszczach rozpoczynają leczyć się i zanikają, a to przekłada się na ogólny wygląd twarzy.

Flores Club de Mar
.


Zobacz:
Poszukujesz Szybkie pożyczki online ?
Kredyt czy leasing
Swego nie doceniacie – cudze wybieracie czyli urlop w Tatrach