Home › Zielona herbata liściasta

Zielona herbata liściasta

Herbatka zielona ma w sobie bardzo dużo niezbędnych składników, które są istotne dla naszego samopoczucia.

Są to zwłaszcza zestawy polinefoli, które posiadają bardzo zróżnicowane działanie oraz katechiny, będące bardzo silnymi antyoksydantami. W składzie herbaty zielonej znajdziemy również rozmaite garbniki, aminokwasy, makroelementy, lipidy, alkaloidy, jak i witaminy, takie jak A,B,C,E. Zbawienna moc trunku zmniejsza ryzyko raka, zważywszy na aktywność silnych przeciwutleniaczy, które stanowią dla naszego DNA chroniąc przed działalnością niesprzyjających dla organizmusubstancji kancerogennych. Liczne badania wyodrębniły ponadto ochronne działanie najlepszej herbaty przed rakiem skóry.

Zielona herbata jest również remedium na dłuższe życie.

Zdaniem mieszkańców Japonii, wypicie około 8 filiżanek zielonej herbaty każdego dnia przedłuża nasze życie średnio o 3 lata. Nastomiast mieszkańcy Holandii uważają iż picie czterech filiżanek przyczyni się do redukcji zachorowalności na arteriosklerozę.

Dodatkowo najlepsza herbata działa pozytywnie na poprawę wyglądu skóry. Krem który ma dodatek w postaci zielonej herbaty, opóźni ukazanie się zmarszczek.

Dzięki właściwościom antybakteryjnym, będzie idealnym lekiem do pielęgnacji skóry przetłuszczającej się i trądzikowej. Jak widać zieloną herbatę można z czystym sumieniem używać do celów medycznych.

Każdy kto choć spróbował takiej metody leczenia przekona się do bez inwazyjnych metodach leczenia, szczególnie młode osoby..


Źródło: Spinki

<< Poprzedni
Następny >>